Boşalma Geciktirici Sprey

Boşalma Geciktirici Sprey

Bitkisel özleri ile boşalma geciktirici spreyler; libido yükseltici birçok bitki karışımdan elde edilerek, ilaç teknolojisinin sağladığı tüm imkanlardan da yararlanılarak, erkeklerin erken boşalma, boşalmayı kontrol edememe vb. güdülerini yok etmeye geliyor. Boşalma Geciktirici Sprey, yan etkilerinden ve sağlıksız bütün bileşenlerden arındırılarak, sadece olumlu etkileri ile cinsel perfomans arttırıcılar içerisinde sağlam bir konuma yükselmeyi başarıyor.

Sizler de hap kullanmayı sevmeyen ve cinsel yaşamına oldukça düşkün olan erkeklerden biriyseniz; boşalma geciktirici spreyi penis üzerinizde uygulamayı hemen denemeli ve etkilerini yaşayarak tecrübe edinmelisiniz.

Kullandıktan sonra bütün hemcinslerinize ve tanıdık tanımadık bütün herkese tavsiye edeceğiniz boşalma geciktirici spreyleri, başta internet aleminde yer alan sertifikalı online eczanelerden alabilir isterseniz de evinize en yakın tanıdık eczaneye uğrayabilirsiniz.

Boşalma Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılmalıdır?

1)Erken boşalma sorunu olan bütün erkeklerin kullanması gereken boşalma geciktirici spreylerin kullanımı; penis bölgesine birkaç kez spreyi sıkmak şeklinde gerçekleştirilir. Penisizinin boyutuna göre bir ve ya birkaç kez sprey sıkmanız, erken boşalmayı engellemek için yeterli olabilir.

2)Boşalma geciktirici spreyler, ilişkiden 20-25 dakika öncesinde penis bölgesinin her tarafına sıkıldıktan sonra emici özelliğini gösterebilmesi için bir süre beklenmelidir. Penisi besleyen, erkek nüfusunun %75’ini erken boşalma sorunundan kurtaran Boşalma Geciktirici Sprey, aynı zamanda vitamin içerikleri ile penis bölgesinin kurumasını engelleyerek, tahriş olmasının büyük ölçüde önüne geçer.

Stag Spreyler Ne İşe Yarar

Sağlıklı bir cinsel hayat pek tabi her çiftin arzusudur. İlişkinin devamlılığına etki eden cinsellik, pek çok bayanı ve erkeği bir arayış içerisine sokmuştur. Gelişen bilim sayesinde önümüze sunulan birçok seçenek sayesinde artık cinsel hayatımız daha da renklenmiştir. Özellikle yurt dışında üretilip kullanıcılarına büyük olanaklar sunan bu ürünler, cinsel hayatta yaşattığı keyifli dakikalar sunar.

Bu nedenle, ülkemizde de satışa sunularak tercih sebebi olmuştur. Sadece erkekler tarafından sipariş edilen bir ürün olmaktan çıkarak, bayanlar tarafından da sipariş edilip partnerine hediye edilmektedir. Erkek açısından cinsellik ne denli önemli ise bayan tarafından da en az o denli önemlidir.

Cinsellik yaşanırken duyulan arzunun ve şehvetin süresinin uzun olması ereksiyonun süresinin de uzun olması kadını tatmin etmede önemlidir. Erkek her daim baskın bir karakter olmak ister. Bu nu da cinsellikte her anlamda bayana yaşatmak, ona hakim olmak ve bayanı tatmin etmede kullanmak ister.

Cinsellik adına kullanmış olduğu ürünün de hem kalıcılığının uzun sürmesi hem bitkisel bir formatta üretilmesini hem de bakanlık onaylı olarak ülkemize giren bir ürün olmasını tercih etmek isterler.

Geciktirici Sprey İçeriği

Bu anlamda Avrupa’da üretilen spreyler, ülkemizde de son derece ilgi görmektedir. Bitkisel yağlardan destek alınarak formüle edilen bu geciktirici spreylerin içeriğinde karanfil yağı, susam yağı ve nane yaprağı yağı bulunmaktadır.

Hiç bir yan etkisi olmayan bu sprey sayesinde artık geceler daha uzun ve arzulu yaşanmaktadır. Erkeklerde erken boşalmanın önüne geçen bu spreyler sayesinde cinsel hayat artık daha ateşli yaşanmaktadır. Bazı bayanlar da geç boşalma problemi yaşandığı için cinsel hayattan beklenilen yaşanamamaktaydı.

Geciktiricilerin Katkıları

Erkek de her anlamda partnerini tatmin etmek istediği için umulan bir cinsel hayat yaşanamıyordu. Artık bu durum sprey sayesinde sorun olmaktan çıktı. Hem hiçbir surette yan etkisi olmayan stag geciktirici sprey sayesinde, cinsellikten daha fazla haz almanız ve duygularınızı zirvede yaşamanız mümkün hale gelmiştir. Almanya’da üretilen bu ürünler yaklaşık olarak yirmi otuz kullanımlıktır. Bu spreyi erkek penisine sıktıktan sonra  isterse kurumasını bekleyip sonra ilişkiye girebilir.

İsterse de silebilir yada yıkayarak ilişkiye girebilir. Hiç bir şekilde bayan açısından sağlık anlamında sorun teşkil etmemektedir. Bu anlamda cinsel performans ürünleri çiftlerin hayatını renklendirme anlamında vazgeçilmez ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır. Erkek de boşalma süresini yaklaşık olarak otuz beş dakika uzatan bu sprey sayesinde erkek, partnerine de uzun ve keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

Bu sprey yeni bulunan bir ürün değildir. Yaklaşık olarak elli yıldır bilinen ve de kullanılan bu ürün bir çok üroloji hekimi tarafından da hastalarına önerilmektedir. Klinik anlamda yapılan araştırmaların sonucuna göre sağlığa zararlı olan hiçbir yan etkisi olmadığı da tespit edilmiştir.

Geciktirici Sprey Zararlı mı

Erkekler bu anlamda hem sağlığa hiçbir zararı olmayan hem de aynı zamanda hekim tarafından da önerilen bu spreyi tercih ederek rahatlıkla kullanmaktadır.  Bu ürünün kullanımı da son derece kolaydır. Penisin büyüklüğüne ve çapına göre değişir. En az üç en fazla ise sekiz püskürtme sağlanmaktadır.

İlk önce şişeyi çalkalayarak işe başlanıyor sonrasında penisin sünnetli olan uç kısmına alt ve üstüne bu boşalmayı geciktirici spreyi sıkarak parmak uçları sayesinde iyice yediriliyor. Bu işlemden sonra beş dakika bekleniyor ve sonrasında cinsel ilişkiye hazır hale geliyorsunuz.

Bu ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken konu erkeğin cinsel organında yani penisinde hiçbir surette açık yara olmamasına dikkat etmek gerekmektedir.  Bu spreyi uyguladıktan sonra istenirse prezervatif takılarak da kullanılabilmektedir.

Hiç bir anlamda zararı olmadığı gibi faydalanma etkisini de azaltmamaktadır. Prezervatifsiz kullanım da sağlayabildiği için bu anlamda bayan vajinasına hiçbir şekilde zarar verecek madde içermediği için güvenle kullanım olanağı sunmaktadır.

Geciktirici Sprey Eczane Güvenceli Referans Satış Sitesi: https://www.eczaanetrendi.com/geciktirici-sprey

Yoruma kapalı
Kamagra jel fiyat