Doğal Sertleştirici Gıdalar

Doğal Sertleştirici Gıdalar

Erkeklerin hayatında cinsel yaşamın ne kadar önemli bir noktada olduğu bilinen bir gerçektir. Kadınlara nazaran daha fazla cinsel hayatına dikkat eden ve bu konularda kendilerini başarılı-başarısız şekilde konumlandırabilecek kadar değer verdikleri cinsel hayatlarında elbette sorun yaşamayı kabul etmezler. Kamagra jel doğal sertleştirici gıdalar karışımı ile üretilen tamamen bitkisel bir üründür.

Korktukları bir konu olan ve açıklamaya çekindikleri sertleşme sorunu ise bugün bile hala ne oranda yaygın bilinmiyor. Sebebi erkeklerin terapistlere ve doktorlara bu konuda çok az başvurması olarak biliniyor. Herhangi bir tıbbi hastalığı olmaksızın psikolojik nedenlerden dolayı sertleşme sorunu yaşayanlar için evde tedavi yöntemi olarak doğal sertlestirici gıdalar nelerdir? Cinsel sağlık ürünleri içeriğindeki bazı gıdalar aşağıda belirtilmiştir.

Bal

Tarihin en başından beri Romalı ve Mezopotamyalı soyluların cinsel gücü arttırdığını düşündükleri ve de güç kuvvet verdiği gerekçesi ile sıkça tükettiği bal; tam bir doğal sertleştirici gıdalar arasında yer alır. Her gün üç kaşık tüketmek sindirim sistemine düzen verdiği gibi penise giden damarları temizler ve güçlendirir. Şeker hastaları için sakıncalı olsa da herhangi bir diyabet rahatsızlığı olmayanlar gönül rahatlığı ile rutin olarak bal tüketebilir.

Fındık ve Ceviz

Yine en çok bilinen sertleştirici ve cinsel gücü arttırıcı doğal sertleştirici gıdalar grubunda yer alan ceviz ve fındık, bolca bulunan prolaktin sayesinde peniste sertleşme sağlar. Düzenli olarak tüketimde etkisini görmek mümkündür. Ayrıca bu iki kuruyemişin bal ile karışımı olan ve “atom” adı verilen şifa deposu macun hali de hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel gücü arttırır.

Üzüm

Çekirdeğinden sapına tam anlamıyla bir şifa olan üzüm, doğal afrodizyak içerir. Bol miktarda su içeriği sayesinde kolajen oranını da arttırır. Kuru üzümün her gün bir avuç tüketilmesi kan damar tıkanıklığına iyi gelir ve doğal sertleştirme özelliğine sahiptir.

İstiridye

Kabuklu deniz ürünü olan istiridye, Asya ülkelerinde bolca tüketiliyor. Çin tıbbında geçen erkekliğe fayda sağladığı bilgisi ışığında çocuk sahibi olmak isteyen veya karşı cinsi daha fazla mutlu etmek için bolca istiridye tükettikleri bilinir. Bunun dışında Amerika kıtasında da erkeklerin performans arttırıcı bir ilaç olarak gördükleri bu deniz ürünü bolca çinko içerir. Bu da libidoyu arttırır ve zamanla sertleşme sorununu ortadan kaldırır.

Kırmızı Biber

Ülkemiz, Asya, güney Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde bol bol acı baharatlar tüketiliyor. Yemeklerin vazgeçilmezi olan kırmızı acı biber ise tam bir metabolizma dostu. Acı yemeklerin vücut üzerinde yarattığı adrenalin penis için son derece önemlidir. Kalp atış hızını arttıran ve heyecana yol açana acı tüketimi bir alışmış olanlarda cinsel gücü arttırıcı bir etki gösterir.

Ahududu

Kleopatranın güzellik sırrı ve libido reçetesi olarak bilinen ahududu bir zamanlar Roma ve Rus kadınlarının favori meyvesi idi. Yatakta daha muntazam görünmek ve karşı cinse ilgi çekici olmak için ahududu meyvesini bol bol tüketiyorlardı. Boşuna olmasa gerek çünkü doğal sertleştirici gıdalar arasında güçlü bir adı olan ahududu tam bir libido kaynağıdır. Sadece kadınlar değil erkekler de düzenli olarak tükettiğinde penis damarlarına giden kan akışını düzenler ve adrenalin verir.

Avokado

Modern zamanların en sevilen meyve grubunda yer alan avokado; seveni olduğu kadar sevmeyeni de var. Tatlı ve fit yemeklerde bolca kullanılan avokado püreleri insan sağlığı açısından çok önemlidir. Düzenli tüketimde peniste kalıcı bir sertleşme sağlar, cinsel gücü arttırır.

Çikolata

Kakao meyvesi içerisinde bulunan yoğun afrodizyak sayesinde üretilen çikolatalar tam anlamıyla bir enerji deposudur. Öyle ki yıllarca insanlar cinsellik ile çikolatayı bağdaştırmış haz verici özelliği sayesinde adrenalin verdiği görülmüştür. İçerisinde bulunan serotonin ve fenilatilemin maddeleri hem mutluluk hem de libido salgılatır. Günde bir paket çikolata tüketmek herhangi bir sağlık sorunu yaşamayanlar için peniste sertleşme sağlar.

Brokoli

Prostat geçirenler veya varikosel problemi olanlar için doktorlar sık sık brokoli reçetesi verir. İdrar söktürücü özelliği, penis damarları açısından faydalıdır. Ayrıca östrojen hormonunu düşürücü etkisi ile erkeklerde testesteron hormonu salgılatır.

İncir

Kuru meyvelerin şahı, şifa kaynağı olarak bilinir. Zeytin ile birlikte tüketiminde hastalık söktürücü özelliği vardır. Bol miktarda doğal şeker içermesi afrodizyak etkisi ile kendini belli eder. Erkeklerin her sabah 7 incir ile birlikte 3 zeytin tüketmesi cinsel gücü arttırıcı ve libido yükseltici, kan damar düzenleyici olarak fayda sağlar.

Kamagra jel fiyat