Ereksiyon Sorunu

Ereksiyon Sorunu

Gerekli önlem ve tedaviler sağlanmadığı sürece ciddi boyutlara varabilecek ereksiyon sorunu, birçok hastalığın habercisi olabileceği gibi, erkeklerde görülen kendine ya da partnerine duyulan güvensizlik vb. durumlara bağlı olarak da bilinçaltının dışa vurumu şeklinde ortaya çıkabiliyor. Yani hastalık fizyolojik ve diğer hastalıklar neticesinde ortaya çıkabileceği gibi sadece yersiz korku ve endişelere dayanan psikolojik rahatsızlıklar sonucunda da görülebiliyor.

Her iki durumda da erkeklerde büyük bir isteksizliğe ve depresyona varan Ereksiyon Sorunu, en doğru tedaviye karar verebilmek adına ancak doktorlar tarafından dikkatle incelendikten ve yeterli araştırmaların yapılmasından sonra çözümlenebilecek bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Aseksüel evliliklerin önüne geçmek ve evlilik kurumunu korumak adına ereksiyon sorunu ile karşılaşan erkekleri ya da eşinde bu problemle yüzleşen bayanları, bu konuda sabırlı olmaya ve panikten kaçınmaya davet ediyoruz.

Ereksiyon Sorunu nasıl çözülebilir?

1)Sertleşememe, diğer adıyla ereksiyon sorunu çözümünde öncelikle risk faktörleri ayrıntılı bir şekilde incelenerek, sorunun altında yatan asıl neden bulunmalıdır. Bu konunun fizyolojik bir nedene dayandığına dair bir kanaat getirdiyseniz, doktora başvurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

2)Problemin geçici olduğunu ve psikolojik sebeplerden ötürü gündeme geldiğini ve kısa süre içerisinde geçeceğini düşünüyorsanız, belirli bir süre cinsel performans arttırıcı haplar kullanarak, hapların işe yarayıp yaramadığını görmenizi tavsiye ederiz. Cinsel performans arttırıcı haplar, Ereksiyon Sorunu çözümünde doktor kontrolünde de kullanılabilir.

Ereksiyon Problemine 1 Saatte Çözüm

Bütün erkeklerin her vakit ve tüm koşullarda yeterliliği kadar ereksiyonu sağlaması beklenmemelidir. Ruhsal gerginliklerimiz, yorgunluk durumlarınız, ilişkinizdeki sorunlar haliyle bazı zamanlar ereksiyonun başarısız olmasına neden olabilmektedir. Fakat ereksiyon sorunu için ısrarcı olursanız ve bu durum cinsel birleşmeyi sıklıkla engellerse bir hekimden yardım alma gerekliliği doğmuş demektir.

Yapılan bazı araştırmalara göre hafif ile orta derecede empotans da dâhil edilmek suretiyle 40 – 70 yaşları aralığında erkeklerin % 70 kadarını etkilemektedir. O halde iktidarsızlıkta yani sertleşmeme durumunda bu sebeplerin nedenleri nelerdir? Bir kaç yıl öncelerine kadar empotansın en büyük sebebinin psikolojik ve yaşam tarzı hakkında olduğu düşünülmekteydi.

Aşırı derecede tüketilen sigara ve alkol tüketimi, kimi ilaçların yan etkileri belirlenirken ereksiyon sorunluluklarına neden olabildiği gibi son günlerde yapılan araştırmalarla da sinirler, arterler ya da toplar damarları etkileyen herhangi bir hastalığın ereksiyon sorunluluğuna neden olabileceğini göstermektedir. Penisin içerisinde idrar yoluna paralel giden 2 adet süngerimsi silindirler vardır. Erkek cinsel açısından uyarıldığında sinir sistemi penisinin sertleşmesi için uyarmaktadır. Penise gelen bu kan damarları bu süngerimsi silindirleri kanla doldurmak suretiyle gevşetir. Bu da ereksiyonu sağlamaktadır.

Ereksiyon Sorunu Etkenleri

Eğer herhangi bir nedenle bu aşamalardan birisi engellene bilirse ereksiyon bozulmaları oluşur. Bu nedenler şunlar olabilir. Fiziksel Hastalıklarınız ve Bozukluklarınız: Akciğer, karaciğer, kalp, böbrek, sinir, arter ya da venlerin süreğen hastalıkları impotansa neden olabilir. Özellikle şeker hastalığı gibi endokrin hastalıklar bir nedendir. Damar sertliği penise yeteri kadar kanın girmesine engel olabilir. Kimi erkeklerde testesteron yani erkeklik hormonu düşük olması da empotansa yol açabilir. Ameliyat ya da travma : Leğen kemiği ya da omurgalardaki yaralanmalar kimi zaman empotans nedeni olabilir.

Prostat, mesane ya da rektum kanseri nedeni ile yapılan ameliyatlarda empotansa neden olabilirler. Tıbbi Tedavileri: Antidepresanlar, antihistamimikler, hipertansiyon ilaçları ya da prostat kanseri tedavisinde kullanılan kimi ilaçlar ereksiyon sorunluluğuna neden olabilir. Madde tüketimi: Alkol, esrar ya da diğer uyuşturucu maddelerin tüketimi ereksiyon sorunluluğuna neden olabilir. Aşırı derecede sigara içilmesi de penise giden arterlere zarar verdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Stres, anksiyete ya da depresyon : Psikolojik sorunluluklar ereksiyon sorunluluğunun nedenlerinin % 10 ila 15 ini oluşturmaktadır.

İktidarsızlığın Tedavisinde en başta; Beslenme , egzersiz ve şahsi alışkanlıklar : Sigara ve alkol alımınız sınırlandırılmalı , ilaç alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız. Düşük kolesterol içeren besinlerle beslenilmeli ve kolesterol düzeylerinizi sürekli olarak takip etmelisiniz. Egzersiz empotans için risk etken olabilecek kalp – damar hastalıklarının önlenebilmesi için oldukça önemlidir.

Ereksiyona Tıbbi Çözüm

Peki, Tıbbi olarak Tedavi mümkün mü? Son zamanda son derece iddialı olarak piyasaya çıkan birtakım cialis türevi ilaçlar ereksiyon konusu ile ilgili yardımcı olabilmektedir. Vega 100 ereksiyon hapı cinsel problemlerinizde size yardımcı olabilecektir.

İnsanların yaklaşık olarak yüzde 10 unda ilişki bittikten saatler sonra dahi devam eden, bitmeyen yüz kızarması, yaklaşık yüzde 17 sinde baş ağrıları şikayetleri olarak bildirilmiştir. Mide yanmaları ve görme sorunluluğu da rapor edilmiş bulunmaktadır. Nadir gözlenen vakalarda üç saat kadar süren ereksiyon meydana gelmiştir.

Bu ilaçları kalp-damar rahatsızlıkları olan kişiler kullanmamalıdır. Bunun dışında herkes tarafından kullanılabilen ve insanların günlük yaşamları dahi yaşamlarının bütününü olumlu yönde etkileyecek olan bu haplar, doğru kullanıldığında mutluluğunuzu sağlar. Mutlu olmak her insanın hakkıdır. Hastalıkların çözümü doğada tümüyle bize sunulmuştur. Sizlerde mucizevi vega hap ürünü ve buna benzer ürünler ile mükemmel birliktelikler yaşayabilirsiniz.

Yoruma kapalı
Kamagra jel fiyat