Erken Boşalan Erkekler

Erken Boşalan Erkekler

Erken boşalan erkekler kendilerini son derece rahatsız hissederler. Erken boşalma her erkekte son derece rahatsızlık veren bir durum olup bununla birlikte erken boşalma evlilik ilişkilerini de kötü etkiler. Cinsel ilişkiyi istedikleri düzeyde rahat yaşayamayan insanlar kendilerinden istedikleri beklentiyi alınamayan eşleri gibi birçok sorun ile karşı karşıya gelebilir. Erken boşalan erkekler topluluğunda bu sorun belirli nedenlerden dolayı meydana gelen bir problem olup tedavisi mümkündür.

Kimi zaman ise kişilerin kendi yapacakları işlemler doğrultusunda erken boşalmanın önüne geçebilirler. Yaşam boyunca erkeklerin koca bir sorunu olan bu erken boşalmanın neden olduğu henüz kanıtlanamamıştır. Kesin olarak neyin neden olduğu konusu bilinmeyip, bu durum erkeklerin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Erken Boşalma

Erkekleri son derece olumsuz etkileyen erken boşalma sorunu kimi zaman psikolojik nedenlerden doğrultusunda ortaya çıkmış olup aynı zamanda beyinde boşalmayı kontrol eden uyarıcıların duyarlı ve hassas olması ve penis cildinin aşırı hassasiyet içinde olması erken boşalmaya neden olan etkenler arasında yerini alır. Bununla birlikte günlük yaşam koşulları veya stres, erken boşalmaya neden olan faktörler arasında kendini gösterir.

Erken boşalmaya neden olan psikolojik faktörler partner ile olan ilişki çevre veya stres yaşam tarzı gibi nedenler erken boşalmaya zemin hazırlayan nedenler arasındadır. Bununla birlikte birde endokrin sorunlar vardır. Bu endokrin halk arasında genel olarak guatr veya tiroit gibi nedenler veya yüksek tiroit kişinin erken boşalmasını tetikleyebilir.

Birde ürolojik sorunlar bulunup kişide meydana gelen idrar yolu enfeksiyonları veya cinsel yolla bulaşan hastalıklar veya prostat gibi rahatsızlıklar kişide erken boşalmaya neden olur. Son olarak cinsel sağlıkta karşımıza çıkan fonksiyon bozuklukları kadınların cinsel uyum bozuklukları gibi sorunlar da kişide erken boşalmaya neden olan faktörler arasında kendini gösterir.

Erken Boşalmanın Olası Nedenleri

Erken boşalmanın kesin nedeni tam olarak bilinmese de bazı olası sebepler mevcuttur. Bunlar aşağıdaki gibidir;

  • Stres
  • Yüksek tiroit
  • Beyinde boşalmayı kontrol eden uyarıcıların duyarlı ve hassas olması
  • Psikolojik Faktörler
  • Penis cildinin aşırı hassasiyeti
  • Partnerin cinsel uyum bozukluğu

Erken boşalma Teşhisi

Erken boşalma ile karşı karşıya kalan erkekler bu durum hakkında tedavi olmaktan biraz çekinirler. Kimi zaman kendi yöntemlerimiz ile baş edilebilen bu sorun kimi zaman ise tedavi gerektirir. Bu tedavide ise ilk önce teşhis başrol oynar. Erken boşalmada doktor ve hastanın konuşması son derece önemlidir. Aksi takdirde istenilen sonuçlar elde edilemeyebilir.

Bu tedavide altın kural doktor ve hasta ilişkisi olup erken boşalma nedenleri altında birçok sebep yatar. Doktor ve hasta ilk önce kişinin yaşamından bahsedip bu şekilde sorun bulunmaya çalışılır. Kimi zaman hormonal sorunlar kimi zaman ise idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanabilir. Erken boşalan erkekler boşalma süresi konuşarak anlatılabilir.

En sık karşı karşıya gelinen durumlar arasında iktidarsızlık ve erken boşalma arasında bulunan farklardır. Bu farkı anlamak ise yine hastanın hikayesini dinlemekten geçer. En başında da anlatıldığı üzere  hasta doktor ilişkisi bu tedavi sürecinde som derece önemlidir.

Erken Boşalmanın Tedavisi Nasıl Yapılır?

Erken boşalma erkeklerin veya çiftlerin yaşamını son derece olumsuz etkiler. Bu sorundan kurtulmak için ise tedavi kimi zaman şart olur. Erken boşalma sorunu için gelişen imkanlar ve yenilenen teknoloji doğrultusunda birçok imkan ve tedavi yöntemi kendini gösterir.

Hastanın durumu ve sorununa göre kişiye en uygun tedavi seçeneği bulunur ve uygulanır. Erken boşalan erkeklerin kendilerine nasıl geç boşalabilirim sorusunu sorduğu gibi bu sorunun cevabı ise şu şekilde olabilir.

İlaçla Erken Boşalma Tedavisi

Günümüzde kişilere uygulanan ve cinsel fonksiyonlarım bozukluklarında kullanılan ereksiyon yani sertleşme gibi sorunları gidermek için üretilen ve en etkili olan geciktirici ilaçlardan erken boşalmaya da ait geciktirici ilaç üretimi vardır.

Krem ve Jeller

Lokal anestetik olarak bilinen geciktirici krem ve jeller erken boşalmanın önüne geçebilecek şekilde tasarlanır. Bu krem veya jeller penis kısmının ucuna veya sünnet derisine sürülebilir. Bu kremlerin veya jellerin en önemli özellikleri ise lokal uygulama içerisinde olması ve kişiye zarar verebilecek herhangi bir yan etkisinin bulunmamasıdır.

Bununla birlikte uygulanan bu krem ve jeller hem kadın hem de erkekte orgazm hissini ortadan kaldırabilir. Bununla birlikte kullanılacak olan krem ve jellerin kokusuna mutlaka çok dikkat edilmesi gerekir. Bunun nedeni ise kullanılacak olan bu bakım ürünlerinin kişinin cinsel ilişki sırasında istenmeyen sonuçlara etki etmesi ve partneri kötü bir şekilde etkilemesidir.

Bütün bu kurallara ve konulara dikkat edildiği süreçte erken boşalma sorunu yaşamadan cinsel ilişkinize devam edebilirsiniz. Tüm bu krem ve jeller ile ilgili sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Geciktirici Eczane Satış Güvenilir Site :

https://www.acileczanetr.com/geciktiriciler

Yoruma kapalı
Kamagra jel fiyat