Erken Boşalıyorum Krem

Erken Boşalıyorum Krem

Erken boşalma kremleri; penisin bir anda cinsel haz yoluna gitmesini önleyen, hücrelerin his bakımından azalması sağlanarak zevkin uzun süreye yayılmasına neden olan ve kimyasal yapılı olan kremlerdir. Erken boşalma sorunuyla karşı karşıya kalan her erkek bu kremleri temin edebilir ve hijyenik olarak, vajina yapısına zarar gelmeden geç boşalma için bu kremleri sürebilir. Erken boşalıyorum krem tavsiyeleri nelerdir diye merak edenler devamını oku.

Krem kullanılmadan önce; nerden alınması gerektiği, geciktirici krem avantajlarının neler olduğu ve bu kremlerin çözüm için ne şekilde sürülebileceği, nereye sürülmesi gerektiği, bilinerek kullanılmalıdır. Erken boşalıyorum krem tavsiye nedir diyenler mutlaka devamını oku. Geciktirici ürünler için sitemizi hemen incele.

Erken Boşalıyorum Diyenler İçin Kremler Ne İşlev Görür?

Erkenden, yani elli saniyeden daha az saniye dilimlerinde boşalan erkeklerin sürebilecek oldukları kremler, kremlerin içerisindeki üretim maddelerine göre çözüm işlevi görürler. Öncelikle kremlerin bazılarında afrodizyak etkisinin olması, parfüm eklenmesi ve aroma katılması mümkündür. Aroması ve içeriği her ne olursa olsun bu malzemeler sayesinde geciktirme oluşturan kremlerin kadınlar tarafından daha çok arzulanmaya neden olur.

Uzun süren cinsellikle beraber krem yapısından dolayı da zevk duygusunun katlanarak yaşandığı görülür. Ayrıca elli saniye gibi çok yetersiz olan cinsel temas süreci, erken boşalma çözüm kremleri sayesinde en azından on beş dakikaya çıkacaktır.

Erken Boşalmaya Çözüm Kremleri Nereden Alınır?

Erken boşalmanın çözümü olan kremler, hem mahrem hayatın korunması hem de cinsel her türlü gereksinime sağlıklı olarak ve kolay şekilde ulaşılmasının sağlanması için çok sayıdaki satıcıda bulunur. Özellikle eczaneler gibi sağlık ürünlerinin ve cinsel sağlık gereçlerinin satışa koyulduğu yerler, geciktirme yaşatacak kremleri de satan yerlerdir.

Böylelikle erken boşalma sorunu ciddi hale geldiğinde veya ciddiyet kazanmadan çözülmek istendiğinde eczaneye gidilebilir. Ayrıca online eczane olarak satışlar yapan, internet üzerinden müşterilerine hem fantezi hem de cinsel sağlık gereklerini sunan firmalar vardır. İnternet satış sitelerinden bu firmalara talep yapılması halinde paketli halde geciktirici kremler adrese kadar ulaşacaktır.

Geciktirici sprey

Erken Boşalıyorum Diyenler Kremi Ne Zaman Kullanmalı?

Erken boşalmada krem kullanacakların, her gün sürülen kremler ve cinsellik zamanlarında sürülen kremlerden ikisini de birbirine takviye olarak sürmeleri gerekir. İlk olarak kremlerin geciktirici olanlarından bir türü, her sabah uyanıldığı zaman penise ve testislere sürülen kremdir. Sabah uyanan erkeklerin içerisine hafif kan dolmuş olan penislerinin tüm alanına ortalama bir dakika masaj yapılarak bu krem sürülür.

Aynı şekilde testislere de baskı şiddeti artmadan ve yine masajla sürülen bu krem üç ay boyunca bir gün dahi ara verilmeden cinsel bölgeye sürülür. Bu geciktiren kreme takviye olan diğer çeşit kremse cinsel temastan hemen önce, kan akışını üzerinde toplayan penise tek seferde masajla uygulanır. Hem aromaların kalıcılığı hem de geciktirme oranının artması için beraberlikte sürülen kremden iki dakika sonra temas kurulmalıdır.

Erken Boşalma Kremlerinin Avantajları Nelerdir?

Krem kullanılarak erken boşalmanın karşısında durulacağı zaman kadınlar, erkekler ve beraberlik kalitesinden ötürü ilişkiler bazı avantajları göreceklerdir.

Bu avantajlar şunlardır:

  • Krem içerisindeki aromalar ve afrodizyak etkisi sayesinde geç boşalmaya ek olarak; haz alınırken aromaların da cinsel organlarca duyulması sağlanır. Böylelikle cinsel temasa yeni bir tat ve yeni boyut gelecektir.
  • Kısa sürede orgazma gidemeyen kadınların bir defadan daha fazla orgazm olarak tatmin olmaları ve erkeklere bağlanmaları sağlanır.
  • Birbirlerini kutlu ettiklerine inanan çiftlerin sosyal yaşamları da daha düzene binecektir.
  • Kremin düzenle sürülmesiyle üç aydan sonra krem olmadan da geç boşalmayla temas yapılması sağlanır.

Erkeklerin krem ile zaman kaybetmeden ve uzun vadede artı durumlar yaşadığı sonuçlar kazanarak güvenlerinin yükselmesi sağlanır gibidir. Bu avantajlara ekstra olarak cinsel temasın getirileri olan avantajlar da eklenebilir.

Erken Boşalma Kremleri Maliyetleri Ne Kadardır?

Erken diye tabir edilen, süreci kısa tutulan cinsel temasları uzun süreliyle kısa süreli olarak engelleyen kremlerin fiyatı, fahiş kabul edilen yüksek sayılabilecek cinsel ürün fiyatlarından değildir. Özellikle eczanelerde ve cinsel sağlık ürünleri satışı yapan online mağazalarda cinsel ürün ile sağlık kampanyaları olduğunda krem fiyatları da otomatik olarak düşecektir. Bu da değerlendirildiğinde iki ayrı kremin aynı anda alınması halinde yapılması gereken kampanyasız maliyet, kırk lirayla iki yüz lira arasındadır. Kampanya halinde fiyatlar üzerinde yüzde yirmi beşe kadar indirimler olurken, krem gramajları da artabilir.

Yoruma kapalı
Kamagra jel fiyat