Erken Boşalma İlaç

Erken Boşalma İlaç

 Cinsel birleşmelerde, ilişki başlamadan ya da başladıktan çok kısa süre sonra erkeğin istem dışı boşalması, erken boşalma olarak tanımlanıyor. Erkeklerin en önemli cinsel sorunlarından birisidir. Günlük yaşamın getirmiş olduğu sorunların neden olduğu erken boşalma her 3 erkekten birisinde görülebiliyor. Sorunun nedeninin tespitinin yapılması, tedavinin uygulanmasını da kolaylaştıracaktır. Erken boşalma ilaç çeşitleri hakkında bilgi için devamını oku.

Daha çok ilişkilerde, 1 dakika içerisinde meydana gelen boşalmalar olarak tanımlanıyor ve sürekli yaşandığında erkekte strese, cinsel ilişkiden kaçınmaya neden olabiliyor. Erken boşalma ilaç tavsiye ürünleri için sitemizi hemen incele. Daha detaylı konularda cinsel bilgiler için yazıları hemen incele devamını oku. Cinsel sağlık ürünleri sorunun çözümünde oldukça aktif rol oynayan ilaçlardır.

 Erken Boşalma Sorunu

 Erken boşalmanın nedenleri, biyolojik ve psikolojik etmenlere bağlı olabiliyor. Erkeklerin başkaları ile konuşamadıkları ve utanç duydukları konulardan birisi erken boşalma sorunudur. İlk başlarda normal karşılanabilirken, devam ettiğinde erkek üzerindeki olumsuz etkileri daha şiddetli olacaktır.

Zamanla çiftler arasında cinsel sorunların yaşanmasına da yol açacaktır. İlaç tedavisi ile giderilebilen cinsel sorunlardan birisidir ve erkekler çeşitli geciktirici cinsel ilaç tedavileri ile erken boşalmayı geciktirici etki görebiliyor. Cialis 600 mg 30 lu tablet ürünleri geciktirici haplar da ilk akla gelen destek ürünüdür.

 Erken Boşalma Nedenleri

 Erkeklerin en büyük cinsel işlev bozukluklarından olan erken boşalma nedenleri, psikolojik ve biyolojik olarak iki bölümde ele alınıyor. Psikolojik nedenler şunlardır.

 Aşırı heyecan ve uyarılma,

 Cinsel deneyimsizlik,

 Özgüven sorunu,

 Kendini yetersiz hissetme,

 İlişki stresi,

 Depresyon,

 Psikolojik sorunların neden olduğu erken boşalma sorunun çözülebilmesi için kişinin kendisine olan öz güveninin artması gerekiyor. Bitkisel ilaç tedavileri geciktirici etki yaptığı için erkek daha uzun süre ilişki yaşayacak kendisine olan öz güveni artacaktır. Bu sorunların yanı sıra, katı cinsel eğitim ya da yetiştirilme tarzı, cinsel istismara uğrama gibi nedenlerde erken boşalmanın psikolojik nedenleri arasında yer alıyor.

 Erken Boşalmanın Biyolojik Nedenleri

 Erkekler geçirmiş oldukları hastalıklar ve bu hastalıkların tedavileri için kullanılan ilaçlardan dolayı erken boşalma sorunu yaşayabilir. Erken boşalmaya neden olan hormon dengesini değiştiren biyolojik nedenler şunlardır.

 Diyabet,

 Multiple Skleroz,

 Hormon bozuklukları,

 Prostat bezi sorunları,

 Erken boşalma sorunun tedavisi yapılabiliyor ve doğru yöntemler uygulandığında istenen çözüm kısa sürede bulunabiliyor. Erken boşalmayı önlemek için erkeğin ön sevişmeden kaçınması ya da ilişki sırasında dikkatini dağıtacak eylemlerde bulunması, cinsel ilişki uyumunun bozulmasına neden olabilecektir.

Erken boşalma ilaç

 Erken Boşalma Tedavileri

 Erken boşalma sorunları için uygulanan tedavi yöntemlerinin büyük başarı göstermesi, insanların daha mutlu bir hayat yaşamalarını sağlıyor. Tedavi yöntemleri olarak farklı uygulamalar kullanılabiliyor. Uygulanacak tedavi, hastanın muayenesi, kan testleri ve sorunun nedenlerinin tespitine göre belirleniyor. Erken boşalma tedavileri şunlardır.

 İlaç tedavisi,

 Egzersiz ve spor,

 Krem ve jeller,

 Prezervatif kullanımı,

 Seks terapileri,

 Cerrahi tedaviler,

 Tedaviye başlanmadan önce erkek bireyin hayat hikâyesinin dinlenmesi ve psikolojik nedenlerin tespit edilmesi önemlidir. Geciktirici sprey ürünleri akla ilk gecen erken boşalma ilaçlarıdır.

 Erken Boşalmada İlaç Tedavisi

 Erken boşalma sorunları genelde ilaç tedavisi ile kısa sürede tedavi edilebiliyor. Erkekler, cinsel performans artırıcı ilaçları kullandıklarında, ereksiyon etkisi ile birlikte boşalmada gecikme olduğunu da görebiliyorlar. En iyi yöntemlerden birisi ağızdan alınan ilaçlarla yapılan tedavilerdir.

Bitki özü karışımlarında oluşan doğal cinsel ilaçlar, düzenli kullanıldığında 5 – 10 gün içerisinde olumlu etki gösterdiği gözlemlenebilecektir. Erken boşalmanın önlenebilmesi için ilaçların cinsel ilişkiden ortalama 1 saat önce bol su ile aç ya da yarı tok karına alınmalıdır. İlaç kullanımına devam ederken yan etkiler görüldüğünde doktora başvurulmalıdır.

 Egzersiz Ve Spor Tedavisi

 Erkeklerin erken boşalma sorunu, pelvik kaslarının zayıflığından kaynaklanabiliyor. İlişki sırasında erkek boşalacağı zaman kaslarını kasarak gecikmesini sağlayabiliyor. Egzerzis ve spor tedavi yöntemlerinde pelvik kasları çalıştırılır ve sürekli uyarılması sağlanır.

Erken boşalmaya karşı uygulanan etkili tedavilerden birisidir. Fitness türü sporlar yapılarak kasların çalıştırılması sağlanır. Bu tedavi erken boşalmanın yanı sıra idrar kaçıran kişilerin sorunlarının da tedavisinde etkilidir.

 Özel Krem Ve Jellerin Kullanımı

 Erken boşalma tedavilerinden birisi özel formüllerle hazırlanarak üretilen krem ve jellerin kullanılmasıdır. Kremler, lokal anestezik içeriyor ve erken boşalmayı geciktiriyor. İlişkiye girilmeden önce penis üzerine krem, jel ya da sprey şeklinde uygulanır. Bu ürünler peniste duyu kaybının oluşmasını ve boşalmanın gecikmesini sağlar.

Geciktirici hap ürünlerinin bazılarında yan etkiler görülebiliyor. Krem ve jel kullanımında herhangi bir yan etki görülmüyor. Hem erkeklerde hem de dayınlarda orgazm hissini engelleyebildiği için birçok kişi tarafından kullanılmak istenmiyor. Geciktirici krem ürünlerin kokusu çoğu zaman ilişki ortamının olumsuz etkilenmesine neden oluyor.

Yoruma kapalı
Kamagra jel fiyat