Lifta 20 Mg 4 Lü Tablet

Lifta 20 Mg 4 Lü Tablet

Cinsel fonksiyon bozukluğunu ortadan kaldırmayı sağlayan Lifta 20 mg 4 lü tablet, sertleşme problemiyle uğraşan erkekler içindir. Uzun süreli birliktelikler yaşamak isteyen kişiler için çok uygundur. Kan akımının artmasını sağladığı için performansın yükselmesini sağlar. Penisin yeterince ereksiyon olabilmesi için o bölgeye çok fazla kan gitmesi gerekir. Bu ilaç sayesinde hem kanın miktarında hem de akışında artış oluşmaya başlar. Ekol eczane cinsel ürünler satış sitesinden ürünü detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 Hücre içerisinde yüksek oranda kan biriktiği zaman penis, amaçladığı sertliği kazanır. Böylece daha heyecanlı, uzun ve performanslı geceleriniz olur. Penisi sertleşmediği için cinsel hayattan uzaklaşan erkeklerin özenle tercih ettikleri ilaçlardandır. Klinik testler sonucunda etkisi kanıtlanmıştır. Aynı zamanda bakanlık onayına da sahiptir. Kullanma talimatlarına özenle uyulduğu takdirde yaşanan bozukluklar yüksek oranda düzelecektir. Lifta fiyat ve etkisiyle oldukça memnuniyet sağlamış bir sağlık ürünüdür.

Lifta 20 Mg 4’lü Tablet Yan Etkileri Nelerdir?

Lifta 20 mg 4’lü tabletin yan etkileri şunlardır:

 • Baş dönmesi
 • Çarpıntı
 • Baş ağrısı
 • Terleme
 • Görme bozukluğu
 • Sırt ve bacak kaslarında ağrı
 • Ateş basması
 • Burun dolgunluğu
 • Hazımsızlık
 • İştahsızlık
 • Yüzde kızarıklık

Yan etkiler her ne kadar minimal bir seviyede görülse de kullanıcıların dikkatli olmaları gerekir. Lifta 20 mg doğru kullanımlarda size asla zarar vermeyecek bir üründür. Ancak daha öncesinde doktora danışılması gerektiği tavsiye edilir. Tavsiyeye uyulmadığında istenmeyen yan etkilerin ortaya çıkabileceğini bilmeniz gerekir. Cinsel sağlık eczanesi olan ekol eczane sitemizden ürünü % orijinal olarak temin edebilirsiniz.

Lifta 20 Mg 4’lü Tablet Nasıl Kullanılır?

Cinsel ilişkiden 30 dakika öncesinde ilacı içmeniz gerekiyor. Aç ya da tok karnına olmanızın bir önemi yoktur. Günlük 1 tablet doz miktarı yeterlidir. Bu miktarı aşmamaya dikkat etmelisiniz. Kadınlar için kullanıma uygun olmayan bir üründür. Bu nedenle sadece erkekler kullanabilir. Bu ilacı kullanan kadınlarda herhangi bir etki meydana gelmez. Ereksiyon tedavisine uygun şekilde geliştirildiği için sadece bu sorunu yaşayan erkeklere iyi gelir.

İlacı kullandıktan sonra kusma gibi bir durum yaşarsanız, ürünü almaya devam edebilirsiniz. Lifta 20 mg 4 lü tablet kullandığınız zaman ekstra bir ilaç almanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda o gün içerisinde alkol almamış olmanız gerekir.

Lifta 20 mg 4 lü tablet tükettikten sonra ortaya çıkan yan etkilerden çok fazla rahatsızlık duymaya başladıysanız, size en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Ciddi bir hastalık meydana gelmediyse sadece birtakım yan etkiler görülüyorsa doktorunuzla konuşarak ilacın kullanımına devam ediniz.

Lifta 20 Mg 4’lü Tablet Ne İşe Yarar?

Ereksiyon sağlayıcı ilaçlardan biri olmasından dolayı çok fazla satın alınır. Aynı zamanda prostat bezinin büyümesine de etki eden bir haptır. İdrar akışını iyileştirme etkisi de vardır. Özellikle de penisi sertleştirme konusunda çok iddialıdır. Penisin hem kanla hem de oksijenle dolmasını sağlar. Bunu yaparken de ayrı bir heyecan duymanızı sağlar. Böylece cinsellik için özel bir zevk oluşmaya başlar. Bu zevk sayesinde partnerinize yaklaşımınız daha farklı olur.

Lifta 20 Mg 4’lü Tablet Etkileri

Penisinin hemen inmesinden ya da yeterince sertleşmemesinden şikâyet eden erkekler, Lifta 20 mg 4’lü tabletle etkili bir çözüm sağlayabilirler. Etkisini net bir şekilde görebilmek için hafif yemeklerden 2 saat önce tüketilmesi önerilir. Hapı aldıktan sonra üzerine bir şey yiyip içmemelisiniz. Özellikle de alkollü bir içecek alınmamalıdır.

45 dakika sonrasında Lifta 20 mg’ın etkisini görmeye başlarsınız. Bu arada eşinizle cinsellik için gerekli hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Eşsiz bir doyum almanızı sağlayacak olan bu ilaçlar, piyasada fazla ilgi görmektedirler. Doğal içerikli, uygun fiyatlı ve etkili olmalarından dolayı uzmanlar da tavsiye ederler.

Kamagra jel fiyat