Vajina Sıkılaştırıcı Hap

Vajina Sıkılaştırıcı Hap

Vajina yapısı; bir bebeğin dahi içerisinden çıkabileceği kadar büyüyen ve genişleyen, çok güçlü vajina kaslarıyla sarmalanan ve istenirse daha sıkı bir yapıya bürünebilen kadın cinsel yapısıdır. Vajina sıkılaştırıcı hap nedir ne işe yarar devamını oku.

Vajinanın sıkılaştırılması hem erkeklerin birliktelikten alacakları zevkleri artıracaktır hem de kadınların kaslarıyla penisi hissettikçe orgazma gitmeleri kolaylaşacaktır. Bu amaçla vajina sıkılaştırıcı hap kullanılabilirken; bu hapların nasıl çalıştığı, hapın yararları, nasıl atılacağı ve nerden temin edilebileceği, bilinmelidir.

Vajina Sıkılaştırıcı Haplar

Vajinanın yapısı gereği esnemeye müsait olması, cinsel aktiviteler esnasında arzu duyulduğu için vajina kaslarının gevşeyerek penis için geniş bir alan oluşturulması ve yaşlanmaya bağlı olarak cilt yapısının sarkması gerçekleşecektir. Belirtilen her doğal evre, cinsellikten alınan zevk duygularını, kadınların yaşayacak olduğu penis teması hissini en aza indirgeyecektir.

Bu sebeple, vajinanın sıkılaştırılması için haplar tasarlanmıştır. İçerisindeki kimyasal maddeler sayesinde vajinanın bir anda; sıkı, dar, sıcak ancak penisi sımsıkı saracak şekilde küçük olması beklenebilir.

Vajina Sıkılaştırıcı Hap Özellikleri

Vajinanın sıkılaşmasına ve sevişme esnasında erkeklerle kadınlara teması yoğun hissettirerek boşalma oluşturmasına imkan sunan vajina sıkılaştırıcı haplar, kimyasal etkenleri sayesinde çok özelliğe sahiptir.

Bu özellikler şunlardır:

  • Hapların dış kısmı ağız içerisinde dağılmaz. Bu sayede tek seferde yutulabilen, ağızda ilaç kullanımından dolayı kötü his bırakmayan ve kolayla alınarak kullanılabilen haplar tercih edilmiş olunur.
  • Haplar kolay kolay mideyi bulandırmaz. Bulantı olması halinde ağızdan olduğu gibi çıkmayacağı için, vajina sıkılaştırıcı aldığını söylemeyen bir kadının hu ilaçtan kullandığı anlaşılmaz.
  • Hapın bir kokusu veya aroması yoktur. Cinsellikte vajina sıkılaştırıcı hap alan kadınla öpüşme yaşayan erkekler kimyasal bir haptan şüphe duymazlar.
  • Hap fiyatları yüksek değildir. Ortalama düzey gelire sahip olan kadınlar rahatlıkla vajina sıkılaştırıcı alabilir.
  • Bu haplara çok sayıda satış temsilcilerinden ulaşmak mümkündür.
  • Vajina sıkılaşma sonucu hemen alınır. Bu sayede vajina kontrolü yapılmasına gerek duyulmadan cinsellik esnasında dahi darlık hissedilecektir.

Şeklindedir.

Vajina Sıkılaştırıcı Hap Kullanımı

Vajina formunun sıkı olması, cinselliğin tüm hücrelerden ve vajina içerisindeki her alandan hissedilmesi amacıyla atılacak vajina sıkılaştırıcı haplar, prospektüs kısımlarında yazan şekilde atılmalıdır.

Bu ilaçlardaki yönergede; ilişkiden yarım saat kadar önce, aç ve tok karın olma durumu fark etmese dahi tok olunması faydalı olarak, bir bardak suyla birlikte hapın alınması yazar. Cinsellikten sonra vajina sıkılaştırıcı atmanın bir etkisi yoktur çünkü anlık olarak sonuç alınması beklenir.

Ayrıca vajina organı yalnızca kadınlarda olduğu için, vajinaya yönelik müdahalesi olan bu haplar da kadın tarafından kullanılır.

Vajina Sıkılaştırıcı Hap Ne İşe Yarıyor?

Atıldıktan sonra mideye geçen ve sindirimle kana karışmaya başlayan vajina sıkılaştırıcı haplar, beynin talimat alması prensibiyle çalışır. İlaç alındıktan sonra kan yoluyla beyin hücrelerine ulaşan yönergeyle, vajina içi kaslarının kasılması ve yoğunlaşarak şişirilmesi sağlanır.

Çoğu kan hücresinin aktarılıyor olduğu vajina normal zamanda olduğundan; daha şişkin, kas bakımından daha kuvvet kazanmış ve dokunulsa dahi darlığı anlaşılacak hale gelir. Yani bu hapların işe yarama durumunda kaslar üzerinde eğilim olduğu ev kan hücrelerinin yığılarak vajinanın geçici süre daraltıldığı anlaşılacaktır. Bu sayede kan içerisinden çekilen hap sonrasında vajinada biriken fazla kan ve şişirilen kaslar da normale dönecektir.

Vajina Sıklaştırıcı Hap Kimler Tarafından Kullanılmamalıdır?

Vajinanın sıkılaştırılması gereği çoğu zaman genç kadınlarda cinsel hayat içerisinde peşine düşülen bir konu değildir. Çünkü hem gençliğin verdiği tazelik sayesinde hem de yeni yeni yaşanmaya başlayan cinsel etkileşimler nedeniyle vajina zaten sıkı halindedir.

Ancak orta yaş ve ilerleyen yaşlara gelinmesi, kadınların derilerinde yaşa bağlı sarkmalar oluşması ve cinsel hayat içerisinde vajinanın genişleme göstermesi hallerinde eski darlık ve hissiyat kaybolur.

Böylece kadınlar tarafından sıkılaştırmanın vajinaya nasıl uyarlanacağının peşine düşülür. Doğal olarak da sıkılaştırıcı etkili hapların; orta yaş ve ilerleyen yaş evrelerinde yer alan kadınlar tarafından, vajinasında ciddi bir genişleme olan, özellikle doğum sonrası vajinasını eski darlığına döndürmek isteyen kadınlara uygundur.

Henüz genç olsa dahi daha dar bir vajinaya sahip olma amacı bulunan kadınların bu hapları alarak atması gerekir. Kalp krizi risklerinde, doktorun önermediği hastalıklar olduğunda veya çeşitli sebeplerden ötürü cinsellik yasaklandıysa da bu haplar alınmamalıdır.

Yoruma kapalı
Kamagra jel fiyat