Cinsel İstek Artışı

Cinsel İstek Artışı

Cinsel istek veya arzu, besinlerden veya partnerlerin sergileyecek olduğu tavırlardan kaynaklı olarak ilişkiye yönelme eğilimidir. Cinsel arzunun oluşmasında hem dış kaynaklı takviye ürünlerin hem de kişinin beslenme düzeninin etkisi yadsınamayacak kadar büyüktür. Bu arzu oluştuğu zaman beraberlik iki tarafa da yüksek haz sağlatırken, çiftlerin bağlılıkları da artacaktır. Cinsel istek artışı için özel olarak geliştirilen bir takım cinsel sağlık ürünleri geliştirilmiştir.

Ayrıca tarafların doyuma ulaşsa dahi cinsel etkinliğe devam etmelerine, sürekli ve aktif olan cinsel hayata bu istekler neden olabilecektir. Doğal olarak da isteklerin cinsel anlamda artması için; beslenmenin nasıl olmasının fayda göstereceği, istek artışının ne kadar sürede etki edeceği ve bu etkinin ne kadar sürecek olduğu, sorgulanmalıdır.

Cinsel İstek Artışı Yöntemleri Nelerdir?

Cinsel heveslerin ve arzuların tetiklenmesinde birden çok yöntem ile teknik kullanılabilir. Kimi yöntemlerde sonuca ulaşmak amacıyla istikrarlı olmak ve beklemek gerekirken kimi yöntemlerde anında sonuca ulaşmak oldukça kolaydır.

Cinsel istek artışına neden olan yöntemlerse:

  • İstek artırıcı, kadınlara ve erkeklere bireysel olarak ayrı ayrı hazırlanan kimyasal içerikli haplarla ilaçların kullanılması
  • Karşı tarafın nelerden uyarıldığını kavramak ve uyarıcıların açık olduğu, yoğun sinir uçlarıyla donatılmış bu alanlara temas etmek (Kadınların en yoğun sinir ucu vajina etrafındadır. Özellikle vajinanın üst ile orta kısımlarında yoğunlaşan bu uçlara ufak temaslar olsa dahi uyarılma hat safhaya çıkacağından dolayı istek de artar. Erkeklerdeyse kulak arkası ve kulak memesi ile penis ucu kısımlarında uyarıcılar yoğundur. Bu alanlara olan nazik temaslarla istek artışı sağlanabilir.)
  • Beslenmenin tüm yaşam fonksiyonlarında etkili olduğu ve cinsi yaklaşımlarda da arzunun beslenmeyle doğal olarak artırılabildiği ortaya koyulmuştur. Bu nedenle olayı uzatmadan cinsel desteği olan besin maddelerinin tüketilmesi
  • Bazı spor faaliyetleri kas yapısını düzenler ve besler. Kasların kendi kendine yetebilmesi ve enerji üretmeye devam etmesi halinde biriken total enerjinin vücuttan atılması gerekir. Hem beyne en çok haz sağlayan hem de bedensel yapıyı destekleyen etkinlikse cinsellik olduğu için istek artacaktır.

Şeklinde sayılabilir.

Cinsel İstek Artışı İçin Nasıl Beslenmek Gerekir?

Cinsellikte arzunun artması kimi zaman hassas olan ve sinir ucu yoğunluğu olan alanların uyarılmasıyla, kimi zaman da bazı ilaçlar ve haplarla sağlanabilir. Ayrıca vücuda giren besinlerin harekete geçireceği cinsel hormonlar da arzu duygusunu tetikleyecektir. Öncelikle kadın veya erkek gibi bir ayrım olmaksızın çikolata içerisinde cinsel isteği harekete geçiren ve çiftleri ilişkiye davet eden maddeler vardır. Beynin mutluluk hormonlarını harekete geçiren ve beyin tarafından alınan sinyal sayesinde mutluluk ile cinselliği çağrıştıran bu maddeden dolayı çikolata tüketilmelidir. Bayan azdırıcı damla ürünleri içeriğindeki çok etkili afrodizyak maddeler nedeniyle kadınlar da çok yüksek etkiler sağlamaktadır.

Buna ek olarak soya ve soya bazlı yan ürünlerin içerisinde en çok kadınlık hormonlarını salgılatan ve kadınların tüm sinir uçlarını en hassas hale getiren etkenler bulunur. Doğal olarak soya ve soya bazlı ürünlerle kadınlarda cinsel istek artışı olacaktır. Kamagra jel gibi kadınlar ve erkekler için kullanımı uygun cinsel istek artırıcı ürünler de tavsiye edilmektedir.

Erkeklerdeyse proteinin yüklü miktarda olması ve kan yapıcı içeriği fazla olan ürünler erekte olmaya yardımcı olur. Ayrıca yüklü şeker değerleri olan; baklava, pekmez, yoğun çikolatalar da erkeklerin bir anda ve karşı koyamayacakları şekilde cinsel arzularını tetikleyecektir.

Cinsel İstek Artışı Ne Kadar Sürer?

Cinsel istek artışlarını destekleyen ve bu artışı kontrol ederek yöneten çiftler, tercih edecekleri yönteme göre artış süreçlerini beklemek zorundadır. Eğer spor ve beslenme gibi en doğal ve sağlık açısından makul sayılan tekniklerle arzunun artırılması hedeflenirse, ortalama iki ay süren ve düzenli olarak yapılan beslenme ve sporla sonuca ulaşılır. Bu iki ay içerisinde de isteklerin yavaş yavaş arttığını gözlemlemek mümkündür. Eğer ilaçlar, kremler veya çeşitli kimyasal cinsel haplar kullanılarak istek artacaksa; kullanım talimatında da değinilecek olan, on dakika ile yarım saat arasında değişen sürelerde, kuvvetli olan sonuçlar yakalanır.

Cinsel İstek Artışı Etkisi Ne Kadar Sürer?

Cinsel isteklerini artıran ve burada yapay yol kullanarak ilaç alan kişiler sonuçları hemen alırlar. Bu sanayi ürünlerinin etkileriyse yaklaşık iki saat sürecektir. Yani iki saatin sonlarına doğru artık cinsel istekler normal seviyeye döner ve kişi kendi özündeki istekle beraberlik yaklaşımları sergiler. Spor ve beslenmeyle desteklenen istek artışlarındaysa vücudun enerjisini ne kadar süre içerisinde attığına ve besin maddelerinin ne kadar sürede yakıldığına göre etki süresi değişir.

Kamagra jel fiyat