Erken Boşalma Geciktirici Spreyler

Erken Boşalma Geciktirici Spreyler

Kontrolsüz şekilde boşalma türleri arasında bulunan erken boşalma, kişilerin daha az zevk almasına ve istedikleri uzun ilişki sürecine sahip olamamaya sebep olmakta. Cinsel ilişkisinden tatmin olmayan kişiler ise bir sonraki ilişkiye karamsar bakmakta ve erken boşanma duygusunun utancını yaşamaktadır.  Oysa bu durumun artık pratik ve etkili çözümleri mevcut, bunlardan birisi ise Erken Boşalma Geciktirici Spreyler.

Geciktirici Sprey Nedir?

Bu spreylerin kullanımı oldukça kolaydır ve ortalama 30 dakika ilişki uzattığı bilinmektedir. Cinsel yaşam kalitenizin artmasını istiyorsanız mutlaka geciktirici sprey kullanmalısınız. Bu sayede siz ve partneriniz daha uzun birlikteliğin tadını çıkaracaktır.

Erken boşalma sebepleri arasında psikolojik veya biyolojik sorunların olduğu düşünülmektedir. Psikolojik sorunlar kişiden kişiye farklılık gösterebilmekte. Örneğin bir bayanla yaşadığı cinsel ilişki erken boşalmasına sebep olurdan, farklım bir bayanla yaşadığı birliktelik uzun sürebilmektedir. Ya da az önceki biyolojik sorunlardan da kaynaklı olabilir. Bunun cevabını öğrenebilmeniz için mutlaka doktorunuz ile görüşmelisiniz. Uzun süre cinsel ilişki yaşamayan kişilerde özellikle erken boşalma söz konusu olabilir. Bu durum ilişki oranı arttıkça düzelme gösterebilir. Vega 100 mg hap gibi geciktirici ürünler de sorunun çözümün de aktif olarak kullanılır.

Boşalma Geciktirici Sprey Fiyatları

Erken Boşalma Geciktirici Spreyler ile ereksiyon süresini uzatabilir, ilişkinizde kalıcı haz ve doyuma ulaşabilirsiniz.  Yoğun stres durumları, hastalık tablosu, düzensiz beslenme alışkanlığı, düzensiz cinsel birliktelik hepsi erken boşalma sorununa yol açabilir. Bu sorunu önemsiyor iseniz geciktirici sprey, hap veya kremlerini kullanabilirsiniz. Kalıcı çözümler olmasa dahi bu ürünler ilişkinizden zevk almanızı sağlamakta ve karşı cins ile bağlarınızı kuvvetlendirmede rol oynamaktadır.

Erken Boşalma Geciktirici Spreyler fiyatları ile de herkesin bütçesini sarsmayacak makullüktedir. Temin edeceğiniz bu ürün gayet uygun ve etkili çözüm olmaktadır. Erken boşalma sorununu psikolojik olarak aşabileceğiniz ve günlük hayatınızda kendinize olan güveninizin arttığını görebileceğiniz ürünlerden biridir. Sadece sizin için değil ilişki kuracağınız bayanlar içinde kaliteli bir cinsel yaşam sunmanız, sizi değerli kılacaktır.

Dermokozmetik ürünler arasında yer alan geciktirici sprey, uygun fiyatlıdır ve kullanımı oldukça kolaydır. İlişkiden yarım saat kadar önce penis ucuna püskürteceğiniz sprey, penisinizi uyuşturacak ve ilişkinin uzamasına, yani boşalma hissinizin ertelenmesine sebep olacaktır.

Erken Boşalma Geciktirici Kremler

Erken boşalmadan yakınan erkeklerin, kurtarıcısı olduğu yönünde kullanılan Erken Boşalma Geciktirici Kremler ile cinsel ilişkinizi artık 2 katı süreye kadar uzatabilirsiniz. Erken boşalma her 3 erkekten 1’inde görülebilmektedir. Kimi psikolojik sebepler taşıyan kişiler iken, kimi biyolojik ve fizyolojik faktörlerden bu sıkıntıyı yaşamaktadır. Uzun ve soluksuz bir birleşmeyi arzulayan kişiler, sadece birkaç dakika içerisinde boşalma yaşadığı için partnerini ve kendini doyumsuz bir haz alamadan ilişkiyi noktalamakta. Bu durumda ikili ilişkilerinde bağ kurmaya kadar etkili sonuçları negatif yönde etkileyebilmektedir.

Geciktirici Kremler Ne Kadar Etkili

Bayların bu soruyu düşünmeleri gayet doğaldır. Erken boşalma, erkeğin ereksiyonunun erken oluşması sonucu meydana gelen bir durumdur. Henüz ilişkiye yeni başlamış kişiler bile ilişkiden çok fazla haz duyamadan boşalmak zorunda kalmıştır. Gelişen tıp dünyası ile boşalma geciktirici ürünler artık bu sorunun kâbus olmasından çıkmasına sebep olmakta ve kişilerin sexs hayatına renk katmaktadır. Erken Boşalma Geciktirici Kremler geciktirici olma özelliğinin yanı sıra cinsel isteği de arttırmada büyük rol oynar.

Kullanımı kolay ve yan etkisi bulunmayan ürünlerdendir. İlişkiden önce penis ucuna uygulayacağınız geciktirici krem, penisin uyuşmasını sağlar ve erken boşalma hissiyatını azaltarak ilişkinin uzamasına neden olur. Cinsel birleşim esnasında daha haz duymanızı sağlayan bu ürünleri, mutlaka denemelisiniz.

Geciktirici Ürünler Zararlı mı?

Lidokain  etken  maddesine sahip olan bu ürünler penisi uyuşturur ve erken boşalma oranını en aza indirger. Ayrıca alternatif olarak, geciktirici sprey veya geciktirici hap da kullanılabilmekte.  Bu ürünlerin kapsamı geciktirici olarak bilinir. Artık internet ortamından rahatça temin edilebilen bu ürünler gizli paketler ile alıcıyla buluşturulur. Ve bu sayede herhangi bir çekinme veya utanma hissetmeden, yaşayacağınız zevke odaklanabilirsiniz. Hiçbir yan etkisi ve zararı bulunmayan bu kremler, sizin çok daha uzun süre zevk alabilmeniz adına üretilen çözümlerdir.

Uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çeken Erken Boşalma Geciktirici Kremler hemen hemen herkesin sahip olabileceği fiyatlardandır. Daha fazla doyum yaşamak ve partneriniz ile mutlu bir birliktelik yaşamanız için erken boşalma sorununa son verin.

Kamagra jel fiyat